Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Shenzhen DDW Technology Co., Ltd. 86-134-17558100 info@ddwled.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Shenzhen DDW Technology Co., Ltd. profil firmy

Shenzhen DDW Technology Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent,Eksporter,Firma Handlowa,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  DDW

 • Ilość pracowników

  100~150

 • Coroczne wyprzedaże

  4000000-5000000

 • Rok założenia

  2009

 • pc Export

  90% - 100%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-134-17558100

Wprowadzenie


Shenzhen DDW Technology Co., Ltd jest przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją i międzynarodową sprzedażą wewnętrznych zewnętrznych wyświetlaczy LED, takich jak mobilny wyświetlacz LED samochodu, znaki reklamowe LED, ekran LED sceny, ekran sportowy LED, Kurtynowy wyświetlacz LED do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych oraz elementy wyświetlacza LED, takie jak moduł LED, panel LED itp.

Chiny Shenzhen DDW Technology Co., Ltd. profil firmy 0

NASZA ZASADA


Nasza misja: być marką w branży wyświetlaczy komercyjnych, oferującą niezawodne produkty i usługi na całym świecie.

Chiny Shenzhen DDW Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Nasza wizja: Stworzenie firmy cieszącej się zaufaniem w dziedzinie wyświetlaczy cyfrowych, wykorzystującej partnerstwa firm - dzielenie się względną grą w zamianie metamorfozy konwencjonalnej na cyfrową.

Chiny Shenzhen DDW Technology Co., Ltd. profil firmy 2


Strategia przedsiębiorstwa: Przechodząc z przedsiębiorstwa badanych i wytwarzanych produktów do pilotażu poprzez rozszerzenie strategii, czyli produkty LED dla centrum, integrując inne elektroniczne niskoemisyjne, energooszczędne, proekologiczne produkty wszechstronnie eksploatowane, stajemy się architektami nowe życie społeczne i nowe życie.

 

Historia2009 - Założenie SHENZHEN DDW TECHNOLOGY Co., LTD, Starded do produkcji wszelkiego rodzaju ścian wideo LCD i cyfrowych znaków LCD


2010 - dodanie dwóch linii produkcyjnych ze względu na rozwój rynków


2011 -Nasze produkty są szeroko sprzedawane na rynku krajowym, i planują wejść na rynek globalny


2012 - Wchodząc na rynek Ameryki Północnej, nasze produkty generują roczną sprzedaż ponad 5 milionów dolarów


2013 - Produkty DDW lcd zostały sprzedane na całym świecie, a jakość i technologia naszych produktów jest wysoce zalecana przez naszych globalnych klientów .


2014 - Rozszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczanie naszych wykwalifikowanych produktów większej liczbie klientów na całym świecie.


2015 - DDW otrzymał nagrodę „Złoty Kocioł 2012 CPSE” w Chinach, rozwija rynek LED i produkuje wysokiej jakości ekrany LED.


2016 - DDW otrzymał nagrodę „SAFE CITY CONSTRUCTION POLECANE MARKI” w Chinach.


2017 - DDW przeprowadził się do nowego biurowca z powodu rozbudowy skali.


2018 - Wyjazd na świat, aby wziąć udział w wystawie.

Usługa


Bezpłatne konsultacje przedsprzedażowe / Znakowanie próbek w niskiej cenie

DDW oferuje 12-godzinną szybką reakcję przedsprzedażową i bezpłatne konsultacje. Każdy rodzaj wsparcia technicznego jest dostępny dla naszych klientów.

Niska cena próbki Tworzenie i testowanie jest dostępne.

Oferujemy rozwijanie rozwiązań wszystkim dystrybutorom i użytkownikom.

Ścisła kontrola jakości produkcji
Zastosuj zaawansowany sprzęt testujący, skonfiguruj kompletny i ścisły system kontroli jakości, który zapewnia doskonałą jakość naszych maszyn.

Szybka dostawa 1-7 dni
Mamy masową produkcję i zapasy i gotowy przedmiot, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni. W przypadku dużych maszyn i specjalnych wymagań wymienimy Cię jako klienta priorytetowego i wyprodukujemy Twój ładunek po raz pierwszy.
24-godzinny serwis posprzedażny

Bezpłatna naprawa gwarancyjna : bezpłatna usługa naprawy w okresie gwarancji jakości oraz rozsądna opłata za części zamienne i utrzymanie serwisu po okresie gwarancji jakości. Nigdy nie zwolnimy się od odpowiedzialności za wady produktu.

Czas reakcji: po otrzymaniu powiadomienia od użytkownika zapewniamy całodobową pomoc techniczną po sprzedaży.
Części zamienne: niezbędne części zamienne dostarczane są wraz z produktami do klientów.
Bezpłatne szkolenie techniczne: integracyjny i normatywny szkolenie technologiczne jest dostępne dla naszych klientów za darmo dla naszych pracowników technicznych, aby upewnić się, że są oni wykwalifikowani w regularnej obsłudze sprzętu i oprogramowania produktów oraz są w stanie oszacować i rozwiązać małe problemy.
Badanie telefoniczne: nasz zespół posprzedażny będzie co miesiąc telefonował lub wysyłał e-mail do użytkownika w okresie gwarancyjnym, aby monitorować warunki pracy produktów oraz w razie potrzeby odkryć i rozwiązać problemy.
Aktualizacja oprogramowania: dożywotnia konserwacja systemu sterowania, ciągłe doskonalenie funkcji systemu i ciągłe aktualizacje oprogramowania.
Dostępna jest instrukcja instalacji witryny .

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszych produktów z wyświetlaczami LED, prosimy o kontakt! Czekamy na Twoje pytania na nasz e-mail: info@ddwled.com i czekamy na współpracę z Tobą.

Nasz zespół

Shenzhen DDW łączy najlepszych profesjonalnych talentów i technologię dla wysoko wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów. Mamy dział badań i rozwoju, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, jako rozszerzenie naszej działalności, witamy więcej przyjaciół.Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków, a my zorganizujemy różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i pozwolić nam odkryć piękno życia. Cenimy czas, który razem uczymy się i uczymy.

Szkolenie kierownika sprzedaży Stevena w zakresie „ kultury firmyNasza firma organizuje przyjęcie z okazji urodzin członków naszego zespołu, jesteśmy nie tylko zespołem, ale także rodzinami.Na początku każdego miesiąca ustalimy własne cele i ustalimy nagrody z góry. Jeśli jakaś grupa osiągnie swoje cele, może cieszyć się nagrodami, które należą tylko do zwycięzcy. Barwne działania na naszych drzwiach. Ciesz się życiem.